איך להוציא לאור ספר ילדים, דוגמאות הוצאה לאור
עברית-Hebrew English 

כאן תוכלו לראות דוגמאות לספרי ילדים
שהוצאנו לאור לסופרים שונים  


לקבלת הצעת מחיר להפקת ספר ילדים  - לחצו כאן 
 
כדי שנוכל לעזור לכם בהוצאת הספר שלכם לאור, אנא מלאו את הפרטים 
וספרו לנו על הספר שלכם.  האם אתם זקוקים לעריכה ספרותית?  האם אתם זקוקים 
לניקוד ולעריכה לשונית?  האם הייתם רוצים להתייעץ לגבי ציירים?  האם אתם זקוקים 
לשיעורי כתיבה באיך לכתוב סיפורים לילדים?  

בהוצאה לאור תקבלו ליווי צמוד לאורך כל תהליך כתיבת ספר הילדים 
והפקתו.  מלאו את הפרטים בטופס, תוכלו גם לצרף את הקובץ 
ואנו נשמח לחזור אליכם בהקדם. 
שרברבאור חברי מכוכב האור/מיכל מנדל  

ספר ילדים מקורי רב עוצמה המוקדש לילדים שלנו ולילד הפנימי שבתוכנו. 
בעזרת הספר ניתן לפתח פעילויות שונות המבוססות על דמיון מודרך שתעזורנה להגיע להרפיה  ולאיזון. ניתן לעבוד עם הספר עלפי קבוצות גיל שונות.  ספר 
המחנך לחשיבה 

חיובית בעזרת היגדים חיובים וחזרה עליהם. ספר זה יכול לשמש ככלי עזר לריפוי בכל מישורי הגוף, הנפש, הרוח והנשמה. כתבה: מיכל מנדל: מטפלת הוליסטית, בעלת נסיון רב בעבודה עם ילדים, בעיקר בילדים בעלי קשיים  מיוחדים וקשיי הסתגלות במערכות החינוך השונות. 

אהבה מופלאה/חיה יניב
הספר הזה נכתב כדי לספר לרון ולגליה שלנו את הסיפור המופלא והמיוחד שלהן: 

כדי שתדענה כמה התגעגענו וחסרנו אותן, איך שונו חיינו בשל היותן שלנו, כמה שמחנו בבואן, כמה התמלאו חיינו אור וחום בזכותן, כמה הן נפלאות, יקרות ואהובות, כמה אושר הן גורמות לנו בעצם היותן!
באלפי בתים בישראל, גדלים ילדים מאומצים. כולנו מכירים משפחות שבחרו בהורות מאמצת. לכל ילד וילדה, לכל משפחה כזו יש סיפור יחיד ומיוחד: סיפור אהבה.

נבט הארנבת/אתל אלנבוגן 
נבט הארנבת היא ארנבת מיוחדת.  בגדים היא מחליפה לא רק כדי - להיות יפה... כל בגד חד חידה ומבטא גם מצב רוח, תחושות ורגשות, בבגד מורגשות.  כל בגד חד חידה ומבטא גם מחשבה, לכבוד כולם מוגש כאן הסיפור באהבה. 
​אתל אלנבוגן, סופרת 
ואשת חינוך. מלווה ומאמנת למעלה מ-30 שנה, מאות תלמידים, הורים וצוותי חינוך בבתי ספר. במהלך השנים, היתה אתל שותפה לתהליכי שינוי ופיתוח הן בקרב הסגל החינוכי, המינהלי וכמובן בקרב התלמידים. 

הצבע בטבע/עליזה לידר 

הידעתם שכלבים למשל רואים את העולם בעיקר בגוונים של אפור, שחור ולבן ולעומתם הנחש מסוגל לראות צבעים וגוונים שאנו בני האדם אפילו איננו מכירים... כך, מתחברת קבוצה של בעלי החיים הארנבת, הצב, הכלבלב ועוד היוצאים להרפתקה קטנה ובדרך לומדים כמה דברים מאד חשובים על הצבע בטבע ועל העולם המופלא שבו אנו חיים... כתבה ברגישות ובחן רב עליזה לידר.

היד שלא נוגעת/מירה קראפט 
 "החולשות והכוחות גרים ביחד, וכל התמודדות עם קושי וחלשה מגלה מחדש את כוחנו האמיתי!"  "תחושת יאוש מכרת מציפה את ליבו של נתנאל, אחרכ כך פורץ הזעם אל עיניו, ובעקבותיו הדמעות.  "אמא", זעק נתנאל, בוכה ובועט ברגליו באויר אל היאוש אויבו משכבר". כל התמודדות עם קושי במהלך חיינו כילדים וכמבוגרים, מלווה ברגעי ייאוש.  יחד עם נתנאל ואמו, נצא למסע רגשי ורוחני מרתק ונגלה נקודות מבט שונות וכלים שימושיים להתמודדות עם קשיים וצמיחה מתוכם. 
סיפורה המרגש של ד"ר מרים רבונה-קראפט מבוסס על התנסותה וחוויותיה האישיות, תוך שהיא מלווה את בתה הצעירה בהתמודדות שלה, פנתה מרים מעולם הרפואה אליו היא שייכת, אל שיטות ריפוי שונות בחיפוש אחר תשובות במסעה למדה והתנסתה בטכניקות מגוונות, שהובילו אותה לתהליך של פיתוח מודעות והכרה עצמית.  את התובנות שחוותה היא מיישמת הן בחייה המשפחתיים והן בחייה המקצועיים.   הולדת הספר התאפשרה כחלק מתהליך ריפוי פנימי שלה עצמה.

יוני יון – לא רוצה לישון!/ חיה יניב 

כל ערב, כשכל-כך נעים, ואמא ואבא בבית, ומשחקים, ומספרים סיפור,ואפשר להתפנק ולהתחבק – פתאום נקטע הכל וצריך ללכת לישון.
יונתן, יוני-יון, לא רוצה לישון.  לא רק עכשיו, לא רק הערב: לא רוצה לישון בכלל! לא רוצה להיות לבד במיטה שלו, לא רוצה להיות לבד בחדר שלו, לא רוצה שיהיה חושך, לא רוצה שהיום ייגמר. מה עושים? ליונתן יש רעיון : 
"אז אני מודיע פה שכשאגדל ואני אהיה זה שיקבע ת'כללים, אז אני אבטל את הלילה בכלל: לא יהיה לילה- יהיו רק ימים! 
ושלושתנו נישן במיטה אחת עם אור, טלויזיה והמון צעצועים  אבא ואמא ואני- יונתן, וכולם יהיו מאושרים ושמחים!" כתבה ברגישות ואהבה חיה יניב אחות, מטפלת אומנית מחוננת באהבה גדולה לכל הילדים..." 

שיר רז /רחל זמר  

שיר, כי כל יום הוא יפה וחדש ומחזיר חיוך לשירז. רז, כי הסוד של שישרז, זה המרץ שלה, שבא כמו סערה ללא גשם או ברד... ועם חיוך שובב ונחמד. כתבה: רחל זמר, סבתא של שירז
קופסת הפתקים של המורה חוה /חוה מוסקוביץ
קופסת הפתקים הוכנה בידי התלמידים מקופסת נעליים. את הקופסה הם עטפו בנייר עטיפה מהודר וחרצו חריץ בראשה, על מנת לשלשל לתוכה את פתקיהם. את הקופסה כינו: "קופסת הפתקים של המורה חוה". קופסה זו נתנה מענה לכל אותם תלמידים אשר רצו לפנות למורתם בכל עניין שעלה על דעתם ועל סדר יומם. ספר שירים זה מבוסס על אותם פתקים קטנים שכתבו התלמידים למורתם ובו מתוארים חוויותיהם, בעיותיהם, רגשותיהם והווי חייהם בבית הספר היסודי. חווית קריאה מהנה לכל קורא אשר בוודאי יראה בשירים (או בחלקם) כאילו נכתבתו עליו ובעבורו.

סיפורי סבתא מרים/מרים יבנאי 

הספר מתאר איך צומח קשר של אהבה: בין אם לבנה, בין אב לבתו, בין סבתא לנכדה, ביננו לבין הטבע והחיות, בין האחד לשני  "כי מתוך האהבה שקבלתי לעצמי, תמיד אוכל לאהוב ולהעניק לזולתי". מרים יבנאי, ילידת קיבוץ רמת הכובש, תושבת כפר ויתקין.  עסקה שנים רבות בתחומי החינוך לגיל הרך והדריכה הורים וילדים בנושאי התפתחות והתנהגות . כיום, עוסקת מרים בתחוםהתפתחות המודעות העצמית והצמיחה האישית. שלושים שנות עבודתה עם ילדים ואהבתה הרבה אליהם, יצרו ספר זה.
 

Go Back  Print  Send Page