הוצאה לאור ליתם - ספרי ילדים לפי נושאים
עברית-Hebrew English 

ספרי ילדים לפי נושאים

דף הבית >> ספרי ילדים לגני ילדים, ראשית קריאה וכתות א-ד >> ספרי ילדים לפי נושאים

ספרי ילדים לפי נושאים - לגני ילדים ולכיתות הנמוכות/ ענת אומנסקי 

יצר הסקרנות הטמון בילדים בגילאי גן הוא מרתק. יכולתם של ילדי הגן לשים לב לפרטים הקטנים ביותר, לבדוק, לבחוק, לגעת, לשאול, לגלות ולרצות לחקור עוד ועוד הוא תענוג למתבונן מן הצד. 

אנו יכולים להתפתח עם הטכנולוגיה, לצעוד צעדי ענק עם הקדמה, אולם ספרי ילדים? הם עמדו ויעמדו תמיד בפני מבחן הזמן,  ואין כנראה תחליף לסיפור שהופך לספר, שקורם דפים ואיורים ומייצר אפשרות לחוויה משותפת בין ילדי הגן למי שמקריא להם את הסיפור. הגננת,  ההורים,  או הסבים והסבתות. 

ברוכים הבאים לאתרי,  שמי ענת אומנסקי, אני סופרת לילדים או ליתר דיוק כותבת סיפורים לילדים שהופכים לספרי ילדים. במהלך השנים הוצאתי לאור כ-56 ספרים לילדים וידי עוד נטויה.  אני מזמינה אתכם  להמשיך ולגלול בעמוד זה, ללחוץ על הנושא שמעניין אתכם למצוא את הספר הנכון לכם ולקבל עליו מידע נוסף. 
 

יש לכם שאלות? רוצים להתייעץ? לשוחח? 
מלאו את הטופס ואחזור אליכם בהקדם 

ספרי ילדים לפי נושאים 
לחצו על הנושא שמעניין אתכם ומצאו את הספר המתאים לכם 

ספרי ילדים בנושא אוכל

פורסם ב: 27/01/2022
אפשר ללמד ילדים כל דבר בעזרת סיפור טוב. וזוהי גם דרך נהדרת להקנות להם ערכים חינוכיים, ללמד אותם על טבעו של עולם ולהסביר להם על חשיבותם של נושאים שונים בין היתר גם על מה שאנחנו אוכלים

אגדות, מעשיות ומשלים לילדים

פורסם ב: 21/04/2022
אגדות, מעשיות ומשלים לילדים. הכירו את המדריך המקיף של ליתם הוצאה לאור. שמי ענת אומנסקי, סופרת והבעלים של ליתם הוצאה לאור. מזמינה אתכם אל המדריך הבא.

ספרי ילדים לגמילה מחיתולים

פורסם ב: 20/10/2022
ספרי ילדים לגמילה מחיתולים מעת הסופרת ענת אומנסקי. כאן אשמח להכיר לכם את ספריי המאפשרים תהליך גמילה מלמד ונעים. אני מזמינה אתכם להתייעץ איתי בכל שאלה.

ספרי ילדים על גמילה ממוצץ

פורסם ב: 15/06/2022
גמילה ממוצץ יכולה לעתים לתפוס אותנו ההורים אל מול אתגר לא קטן :) שמי ענת אומנסקי, סופרת ילדים, מזמינה אתכם להתרשם מספרי ילדים על גמילה ממוצץ שבאתרי.

סיפורים לילדים בגן

פורסם ב: 12/03/2021
שלום לכם, נעים מאוד. שמי ענת אומנסקי ואני סופרת ילדים. אם חיפשתם/ן סיפורים לילדים בגן, כאן ריכזתי לכם קטלוג ספרי ילדים שכתבתי לאורך 25 פלוס שנים.

ספרי ילדים לפסח

פורסם ב: 31/03/2022
ספרי ילדים לפסח: לצד שולחנות הסדר וישמעו ילדנו את סיפור יציאת מצרים. אנחנו יכולים שתף את הילדים שלנו במנהגים ובסיפורים דרך ספרים מותאמים לגילם - ליתם

סיפור קצר לילדים

פורסם ב: 11/04/2021
היי נעים להכיר! שמי ענת אומנסקי, סופרת ילדים. אם חיפשתם אחר סיפורים קצרים לילדים, אני מזמינה אתכם לעיין בספרים השונים שכתבתי והוצאתי לאורך השנים.

ספרי ילדים לחגים

פורסם ב: 31/03/2022
ספרי ילדים לחגים: חגי ישראל מלאים במסורת ובמנהגים וכן בסיפורים מרהיבים של גבורה, התמודדות עם מצוקה ומשלים מעינים שיכולים להעשיר את עולם של הילדים - ליתם

ספרי ילדים בנושא רגשות

פורסם ב: 10/12/2021
מקבץ ספרי ילדים בנושא רגשות בכריכה קשה או הורדה כקובץ PDF להדפסה (או קריאה בטאבלטים וניידים). שמי ענת אומנסקי, סופרת ילדים, ואני מזמינה אתכם לבקר באתרי.

ספרי ילדים לגן

פורסם ב: 10/12/2021
ברוכים הבאים לליתם הוצאה לאור, שמי ענת אומנסקי, סופרת ילדים ומייסדת ומנהלת ליתם. כאן ריכזתי עבורכם מגוון ספרי ילדים לגן שכתבתי לאורך השנים.

ספרי ילדים בנושא חברות

פורסם ב: 10/12/2021
ספרי ילדים בנושא חברות להזמנה אונליין בליתם הוצאה לאור. שמי ענת אומנסקי, סופרת ילדים ומייסדת ליתם. אני מזמינה אתכם/ן להכיר את ספריי ולהתייעץ איתי בכל שאלה.

ספרי ילדים בנושא קבלת האחר

פורסם ב: 27/01/2022
מגוון ספרי ילדים בנושא קבלת האחר. שמי ענת אומנסקי, סופרת ילדים והבעלים של ליתם הוצאה לאור. מזמינה אתכם לעיין בספריי בנושא שהוצאתי לאורך השנים.

ספרי ילדים לסתיו

פורסם ב: 27/01/2022
מחפשים ספרי ילדים לסתיו? נעים מאוד, שמי ענת אומנסקי, סופרת ילדים והבעלים של ליתם הוצאה לאור. כאן ריכזתי מגוון ספרים לעונת הסתיו. ניתן להתייעץ איתי בכל שאלה.

ספרי ילדים לחג החנוכה

פורסם ב: 13/02/2022
ספרי ילדים לחג החנוכה: להעשיר את דמיון ילדנו, להסביר להם את המסורת ואת היופי שבחג החנוכה בעולם של איורים, מילים, צבעים וסיפור | ליתם כאן לשתף ולספר

ספרי ילדים לשבת

פורסם ב: 01/05/2022
ספרי ילדים לשבת: המסורת שלנו מלאה בהמון חגים וטקסיות. מסורת יום השבת הנה מסורת משפחתית וחמה. ספרות הנה דרך להספיר ולשתף את ילדינו - ליתם מסבירים.

ספרי ילדים לטו בשבט

פורסם ב: 08/05/2022
ט"ו בשבט או ראש השנה לאילנות הוא אחד החגים המופלאים שבמסורת שלנו. חג של אהבה והערכה לטבע. ספרות ילדים הנה דרך מופלאה לשתף את הילדים שלנו במסורת - ליתם

ספרי ילדים לחג הפורים

פורסם ב: 08/05/2022
חג הפורים הוא אחד מהחגים האהובים על ילדים ומבוגרים כאחד. חג מלא בסיפורים, בצבעוניות ודמיון מתפרע ובעיקר שמחה. אנחנו יכולים לתת לילדים שלנו דרך ללמוד על החג דרך ספרות - ליתם

ספרי ילדים לראש השנה

פורסם ב: 13/02/2022
ספרי ילדים לראש השנה: דרך מופלאה לשתף את ילדנו, להסביר להם את המסורת ואת היופי שבחגי תשרי על ידי עולם של מילים, איורים, צבעים ויופי | ליתם כאן לשתף ולספר

ספרי ילדים בנושא צבעים

פורסם ב: 27/01/2022
מחפשים ספרי ילדים בנושא צבעים? שמי ענת אומנסקי, ואני מזמינה אתכם ואתכן לעיין במגוון ספריי העוסקים בלימוד והכרת קשת הצבעים. מזמינה אתכם להתייעץ איתי בכל שאלה.

ספרי ילדים על בעלי חיים

פורסם ב: 27/01/2022
מחפשים ספרי ילדים על בעלי חיים? שמי ענת אומנסקי, סופרת ילדים ובעלת ליתם הוצאה לאור. מזמינה אתכם/ן לעיין בספריי. ניתן להזמינם בגרסה מודפסת או כקובץ.

ספרי ילדים ליום העצמאות

פורסם ב: 09/05/2022
יום העצמאות מגיע ועמו השאלות של הילדים שלנו על החלוצים, בניית הארץ והמסורת. ספרות הילדים יכולה להוות כלי מושלם לשיתוף הילדים שלנו בסיפורה של המדינה - ליתם

ספרי ילדים על חורף

פורסם ב: 24/05/2022
מחפשים ספרי ילדים על חורף? ברוכים הבאים, שמי ענת אומנסקי, סופרת ילדים ומייסדת ליתם הוצאה לאור. באתר ליתם תמצאו מגוון ספרי ילדים שכתבתי בנושא חורף.

ספרי ילדים בנושא התנהגות

פורסם ב: 15/06/2022
ברוכים הבאים לליתם הוצאה לאור, שמי ענת אומנסקי, סופרת ילדים, וכאן אשמח להציע לכם מגוון ספרי ילדים בנושא התנהגות לרכישה מקוונת. ניתן להתייעץ עמי בכל שאלה.

ספרי ילדים להעצמה אישית

פורסם ב: 15/06/2022
ספרי ילדים להעצמה אישית בליתם הוצאה לאור. שמי ענת אומנסקי, סופרת ילדים ומייסדת ליתם, מזמינה אתכם ואתכן להתרשם ממגוון ספרי העצמה לילדים אותם כתבתי.

ספרי ילדים להעשרת הדמיון

פורסם ב: 15/06/2022
שמי ענת אומנסקי, מייסדת ליתם הוצאה לאור וסופרת ילדים. שמחה ומתכבדת להזמינכם ולהזמינכן להתרשם מספריי לרכישה אונליין. קטלוג ספרי ילדים להעשרת הדמיון.
מספר עמודים: 2
 1  2   הבא   

Go Back  Print  Send Page