דוגמאות להוצאה לאור לספרי בישול
עברית-Hebrew English 

דוגמאות להוצאה לאור של ספרי בישול ואלבומים 

מהפך במטבח" (של "שירותי בריאות כללית") מאת דורית לוין ועדינה בכר, דיאטניות קליניות

בכירות,של במטרה לחשוף אתכם הקוראים, למגוון מתכונים עשירים בטעם ובערכים תזונתיים. זהו מסע משופע בעצות לקנייה נבונה, העובר דרך המלצות לאחסון נכון של המזונות השונים, עקרונות לבישול בריא, הנחיות לבחירת הכלים ועוד. המתכונים ערוכים על פי קבוצות המזון וכוללים פירוט קלוריות ורכיבים תזונתיים בכל מתכון. בספר זה תמצאו שפע מתכונים מהירים שאינם דורשים כמעט השקעה, "טיפיםלאכילה ובישול מומלצים ומידע הלקוח ממחקרים ראו סעיפי "הידעת?". ולקינוח, פינת הילדים ובה מתכונים בריאים המותאמים לילדים וטיפים להקניית הרגלי אכילה נכונים


לקבלת הצעת מחיר להפקת ספר בישול/אלבום
לחצו כאן 

או טלפנו אלינו ל-09-8989198
המדריך לאומנות הפרחים, מאת ג'ינה אטינג  

שנים של ניסיון ועבודה מאומצת קדמו לכתיבת ספר זה, היחיד מסוגו בשפה העברית, אשר פותח צוהר למידע עיוני ומעשי רב.  "המדריך לאומנות הפרחים" כולל סודות מקצועיים ושיטות יעילות רבות בתחום עיצוב ושזירת פרחים.  הספר מיועד למתחילים המעוניינים ללמוד את הבסיס, כמו גם למקצוענים המעוניינים להעשיר את ידיעותיהם בטכניקות חדשות ומיוחדות.  ג'ינה אטינג היא מהמורות הבכירות בישראל לעיצוב ות פרחים.  כמעצבת, נטלה חלק בתערוכות פרחים רבות ומגוונות בארץ ובחו"ל.  היא השתתפה מספר פעמים בתחרות הבינלואמית לשוזרי פרחים בצ'לסי שבאנגליה.  בשנות ה-80 הייתה ממקימי עמותת שוזרי הפרחים בישראל.  ג'נה היא בוחנת ושופטת על של ההתאחדות הבריטית לשזירת פרחים ומונתה לחברת - כבוד מטעמם. לאורך שנים היא מלמדת שזירת פרחים במסגרות שונות.  ספר זה מוקדש לכל אוהבי הפרחים באשר הם


לקבלת הצעת מחיר להפקת ספר בישול/אלבום
לחצו כאן 

או טלפנו אלינו ל-09-8989198


קצת מזה וקצת מזה"  עם לאה גלובוס 

"
כשהתחלתי לכתוב את ספר הבישולים שלי לא שיערתי שאסיים את כתיבתו לאחר כשלוש שנים.  היה לי מאד קשה לפרק את התבשילים ואת הסלטים למתכונים מדויקים.  איך אפשר להפוך משהו שיוצא מהלב עם המון חום ואהבה למשה קר ומדוקי, כי כך נראה מתכון על נייר?!
אוכל זה לא רק אוכל.  אוכל הינו מאגר נפלא של זיכרונות, וכל זו דרך להביע אהבה לזולת.  כשאנו מבשלים ומגישים את התבשילים לשולחן, אנו גם מגישים חום, ליטוף, חיבו ואהבה.  כשאנו מארחים בביתנו, יורם בעלי ואני אוהבים להיות שרות ה"קטרינג".  אין לנו כיף לאחר אם לא אנחנו בעצמנו מבשלים ומגישים.  בכל סוף שבוע, הבית מתמלא בבליל של ריחות מגרים העולים מהסירים ומתפשטים בכל הבית, מתמזגים עם בני המשפחה, החברים והאורחים ומפיצים אהבה רבה. אין דבר נפלא מזה.
דרך הבישול והאירוח אצלנו בבית, אנשים רבים מכירים זה את זה וחברויות חדשות נוצרות מעל הצלחות המלאות במגוון סלטים ובתבשילים מהבילים.  נסו גם אתם לפסוע בדרכי "קצת מזה וקצת מזה"  אני בטוחה שתגלו שזוהי דרך נפלאה להעניק ולהביע אהבה ואל תשכחו כמבון גם ליהנות מכל רגע..."  
שלכם, לאה גלובוס

לקבלת הצעת מחיר להפקת ספר בישול/אלבום
לחצו כאן 

או טלפנו אלינו ל-09-8989198

Go Back  Print  Send Page