שיטת הלימוד בבית הספר לכתיבה | כתיבה יוצרת בשיטה הייחודית - ליתם

שיטת הלימוד בבית הספר לכתיבה

דף הבית >> בית הספר לכתיבה >> שיטת הלימוד בבית הספר לכתיבה
 

ברוכים הבאים לבית הספר לכתיבה של הוצאה לאור ליתם! 

כאן תוכלו ללמוד כתיבה יוצרת בשיטה הייחודית לבית הספר שלנו 
הלימודים מתקיימים בסדנאות כתיבה אישיות,
בסדנאות כתיבה און ליין ובסדנאות כתיבה בזום. 
לחצו על הנושא שמעניין אתכם וקראו כמה כיף ללמוד בסדנאות ובקורסים לכתיבה יוצרת בבית הספר שלנו,
בית הספר לכתיבה יוצרת הכי כייפי שיש! 

 

 ​בבית הספר לכתיבה שלנו,  אפשר ללמוד בהתכתבות, בסדנאות כתיבה אישיות, בסדנאות כתיבה און ליין ובסדנאות כתיבה בזום!
בלי לצאת מהבית ובלי לבזבז זמן בפקקים.  גם לוחות הזמנים הם גמישים וכל אחד לומד בקצב שלו.
השיעורים הכתובים ישלחו אליכם במייל, כולל הסברים ותרגילים. אם תצטרכו תוכלו תמיד לקבוע שיעור זום שבו נבהיר את הנושאים שלא הבנתם, נתרגל יחד ונעבור יחד על הדוגמאות.  לאחר שתסיימו את התרגילים תחזירו את התרגולים שלכם לקבלת משוב.  קבלת המשוב על הכתיבה שלכם היא חיונית ביותר, ואתם תלמדו הרבה מאד מהמשובים שתקבלו.  השיעורים הם אישיים, למה אישיים, כי זהו סוד גלוי
שרוב עבודתו של הסופר - היא לבד.  זו האמת. אך כתלמידים, לא תהיו לבד. תשומת הלב לכל תלמיד ותלמידה בקורסים שלנו  היא מקסימלית!
 
וכיון שכל הקורסים שלנו הם ממוקדי תוצרים, כלומר כותבים בהם וכותבים הרבה, מקבלים משובים ולומדים גם מהמשובים, הדרך הטובה ביותר שמצאנו כדי להעביר אותם היא בשיעורי כתיבה  אישיים,  אחד על אחד מורה מול לומד/ת. בשיעורים שלנו אין בהם לחץ של זמן. 
כל אחד ואחת יכול.ה להתקדם בקצב שלו או שלה. 

בהמשך הדף, לחצו על הנושא המעניין אתכם והמשיכו לקרוא על שיטת הלימוד שלנו.


יש לכם שאלות נוספות?  צרו  איתנו קשר כאן 
 

סדנת כתיבה אישית

סדנת כתיבה אישית
פורסם ב: 27/07/2020
שמי ענת אומנסקי ואני מזמינה אתכן ואתכם לסדנת כתיבה אישית. מסע משותף שבמהלכו נלמד על טכניקות כתיבה שונות, כיצד ליצור עלילות מרתקת ולמה סדנת כתיבה אישית עדיפה על סדנאות מרובות משתתפים.

סדנת כתיבה אונליין

סדנת כתיבה אונליין
פורסם ב: 08/10/2020
ענת אומנסקי, סופרת ילדים ומייסדת ליתם הוצאה לאור, מזמינה אתכם לסדנת כתיבה אונליין לבחירתכם 3 קורסים לכתיבה לבחירה: כתיבה יוצרת מציאות, סודות ויסודות הכתיבה לילדים, הקורס השלם לכתיבת סיפורי חיים

סדנת כתיבה למתחילים

סדנת כתיבה למתחילים
פורסם ב: 21/07/2020
מחפשים סדנת כתיבה למתחילים? הגעתם למקום הנכון. בבית הספר לכתיבה של הוצאה לאור ליתם, תוכלו למצוא מגוון קורסי כתיבה למתחילים, סדנאות נפלאות ולימודים חווייתיים

סדנת כתיבה בזום - לא בדיוק אבל ליד

סדנת כתיבה בזום - לא בדיוק אבל ליד
פורסם ב: 05/01/2021
ענת אומנסקי, סופרת ילדים, עורכת תוכן, בעלת הוצאה לאור ו... חובשת המון כובעים :). חיפשתם סדנת כתיבה בזום? אני מזמינה אתכם לקבל פרטים על קורס האונליין שלי.

מחיר סדנת כתיבה

מחיר סדנת כתיבה
פורסם ב: 10/11/2020
ליתם הוצאה לאור מזמינה אתכם לבחור בין 3 סדנאות כתיבה: סודות הכתיבה לילדים, איך לכתוב סיפורי חיים וכתיבה יוצרת מציאות. תוהים על מחיר סדנת כתיבה ותכניה? ערכנו עבורכם תשובה מקיפה :)

קורס כתיבה יצירתית

קורס כתיבה יצירתית
פורסם ב: 10/08/2021
שמי ענת אומנסקי, סופרת ילדים, עורכת תוכן, מעצבת גרפית ובעלת הוצאה לאור בשם ליתם. בחיפושכם אחר קורס כתיבה יצירתית אני מזמינה אתכם להתרשם מן הסדנאות שלי.

סדנת כתיבה יוצרת

סדנת כתיבה יוצרת
פורסם ב: 11/02/2021
שמי ענת אומנסקי, מייסדת ליתם. אני מזמינה אתכם ללימודי סדנת כתיבה יוצרת ב-3 מתכונות: סדנאות כתיבה יוצרת לספרי ילדים, לסיפורי חיים וקורס כתיבה מעצימה.

סדנת כתיבה חד פעמית

סדנת כתיבה חד פעמית
פורסם ב: 14/12/2020
סדנת כתיבה חד פעמית? יש חיה כזאת?? ואם כן, האם היא באמת יכולה להועיל? לאור בקשות תלמידים להתנסות בסדנת כתיבה חד פעמית, יצרנו עבורכם את המסע המושלם בכתיבה.

סדנת כתיבה למטפלים

פורסם ב: 24/01/2021
ברוכים הבאים לסדנת כתיבה למטפלים או כפי שאני מכנה אותה - כתיבה מעצימה. שמי ענת אומנסקי, ואני מזמינה אתכם ללמוד כיצד ליצור מרחב טיפולי יצירתי עם המילה הכתובה.