שירותי כתיבה ועריכת ספרים | עריכה ספרותית, הגהה לשונית - ליתם

שירותי כתיבה ועריכת ספרים

דף הבית >> איך להוציא לאור ספר? >> שירותי כתיבה ועריכת ספרים

עריכה ספרותית ועריכה לשונית לסופרים ולכותבים
ומה זה בכלל סופר צללים? 


 
שירותי כתיבה

אם העליתם את יצירתכם על הכתב, אך אתם עדיין מתלבטים בפיתוח העלילה,  בבניית הדמויות שלכם, בפיתוח הדיאלוגים וביצירת האוירה והתפאורה של הסיפור, אתם כנראה זקוקים לעריכה ספרותית או לעריכת תוכן.  גללו את הדף למטה וקראו את המאמר שעוסק בעריכה ספרותית, לקטורה ובכל מה שאתם צריכים לדעת על תפקידו של העורך הספרותי.  או לחצו כאן להמשך קריאה

מאז שנת 1997, אנחנו מלווים סופרים  וכותבים בהוצאת ספריהם לאור ומספקים שירותי עריכה לשונית. אם אתם רוצים להבין טוב יותר מהי עריכה לשונית לספרים, מדוע היא חשובה כל כך  להוצאת כתב יד מדויק ואיך היא יכולה לגרום לספר שלכם להיות איכותי ולהראות מקצועי, גללו את הדף למטה  וקראו את המאמר שעוסק בעריכה לשונית.  או לחצו כאן להמשך הקריאה.  

אם אתם משתוקקים לכתוב סיפור, או חלק ממנו, אבל  אתם לא בדיוק יודעים היכן להתחיל ובאיזו דרך להתקדם, אתם כנראה זקוקים לסופר צללים שיעזור לכם לכתוב את הסיפור או שיכתוב עבורכם את הסיפור שלכם על פי תחקיר מעמיק. גללו את הדף למטה וקראו את המאמר שעוסק בכתיבת צללים, המאמר שיסביר לכם בדיוק כיצד סופר הצללים יכול לעזור גם לכם  לכתוב את הספר שאתם משתוקקים לכתוב.  או לחצו כאן להמשך הקריאה. 

עריכה ספרותית, לקטורה, עריכה לשונית ועריכת תוכן
שירותי עריכה ספרותית. אם העלתם את יצירתכם על הכתב, אך עדיין מתלבטים בפיתוח העלילה, תם כנראה זקוקים לעריכת תוכן או עריכה ספרותית. נשמח להציע לכם את שירותינו.

לחץ כאן לפרטים נוספים
שירותי כתיבה ועריכת ספרים

עריכה לשונית
ליתם הוצאה לאור, ליווי לסופרים וכותבים מאז 1997. שירותי עריכה לשונית לספרים להוצאת כתב יד מדויק ונכון מבחינה לשונית וע"פ האקדמיה ללשון עברית. לפרטים >>

לחץ כאן לפרטים נוספים
שירותי כתיבה ועריכת ספרים

כתיבת ספר בעזרת סופר צללים
אם אתם משתוקקים לכתוב סיפור, או חלק ממנו, אבל לא בדיוק יודעים היכן להתחיל ובאיזו דרך להתקדם. נשמח לעמוד לשירותכם. שירותי כתיבה עם סופר צללים.

לחץ כאן לפרטים נוספים
שירותי כתיבה ועריכת ספרים