ספרי ילדים לראש השנה: הדרך המופלאה ללמד את ילדנו | ליתם
עברית-Hebrew English 

ספרי ילדים לראש השנה

דף הבית >> ספרי ילדים לגני ילדים, ראשית קריאה וכתות א-ד >> ספרי ילדים לפי נושאים >> ספרי ילדים לראש השנה

חגי תשרי הם תמיד חגים מאד מרגשים עם תחושה של סוף הקיץ ותחילת הסתיו. עונה של התחדשות. 

בפתחה של תקופת החגים עומד לו ראש השנה. הילדים שלנו יכולים ללמוד על החג הזה דרך השירים הקלאסיים האהובים, בגן ובבית הספר, על ידי פעילות משפחתית של יצירת כרטיסי שנה טובה ועוד. אנחנו יכולים להפיק המון הנאה עם הילדים שלנו בתקופה זו של השנה. לראות את ההתרגשות נבנית סביב מסורת משפחתית וסיפורים מדורות העבר. 

ילדים כדרך הטבע הנם סקרנים. ישנן הרבה שאלות שעולות עם המסורות של החג למשל: המשמעות של התקיעה בשופר, השמות השונים של החג, המאכלים השונים, תפוח בדבש, רימון ועוד ועוד

דרך נוספת ללמד את ילדנו היא על ידי ספרי ילדים. דרך של סיפורים הנה קסומה המביעה את החג אל עולמו של הילד ומציטה את הדמיון. 

נעים מאד


אני שמחה לראות אתכם כאן.

אני ענת אומנסקי, ואני סופרת של ספרות ילדים, מנחה סדנאות כתיבה וכן הבעלים של ליתם הוצאה לאור.

כתיבת ספרי ילדים הנה החוויה החשובה והקרובה לי ביותר. במהלך השנים, כתבתי למעלה מ-50 ספרי ילדים. בקטלוג מטה תמצאו רשימת ספרי ילדים בנושא ראש השנה. את כל הספרים ניתן לרכוש באופן מקוון ובטוח.

לכל הספרים ישנן שתי גרסאות לבחירתכם: גרסה מודפסת עם כריכה או כקובץ להדפסה או לקריאה בניידים.

בכל שאלה והתייעצות אשמח לסייע, וכן ניתן להשאיר לי פניה באתר ואשוב אליכם בהקדם.

קטלוג ספרים

 

ליאת מקבלת את פני השנה החדשה

מחיר ספר בכריכה קשה:  
55.00 ש"ח

תקצירספר ילדים לראש השנה המגולל את סיפורה של ליאת הקטנה וכצד היא מקבלת את פניה של השנה החדשה. מגוון סמלי החג שזורים לאורכו של הסיפור. 

למידע נוסף ולרכישת הספר
לחצו כאן 

כיצד נציג לילדים שלנו את ראש השנה באמצעות ספרות ילדים?


הספרים פותחים לילדנו עולם שלם של צורות, צבעים, איורים ומילים. מעצם היותם סקרנים ומרצונם לקחת חלק במסורות ובאירועים משפחתיים, עם ירצו לדעת יותר.

על ידי הציורים בספר, ניתן יהיה להעביר את המידע באופן ויזואלי, צבעוני ומעורר שנותן למילים נפח ורובד נוספים. 

לדעתי לשבת עם הילדים, לקרוא להם, להדריך אותם מול האיורים, זו הדרך ליצור חוויה מעשירה, מלמדת ומשותפת לכם ולילדים. ניתן לעצור בין עמוד לעמוד ולספר לילד חוויה אישית מראש השנה המתקשרת לסיפור ובכך להביא את הסיפור אל החיים האמיתיים של הילד ושלכם. 

בבית, בגן, ואולי משלכם?


ספרי ילדים בנושא חגים בכלל וראש השנה בפרט יכולים להתאים להורים המעוניינים להסביר לילדיהם את התקופה הקרבה ובאה וכן לגני ילדים. 

יש לכם סיפור מעניין בנושא ראש השנה? הייתם רוצים להעביר את הסיפור הלאה בצורת ספר ילדים חדש? אני מעבירה סדנאות כתיבה לספרי ילדים ואשמח ללמד אתכם כיצד לקחת את הסיפור שלכם, להעלותו על הכתב וליצור משהו שהוא כולו אך ורק שלכם.

אשמח לענות על כל שאלה. ניתן לפנות אלי טלפונית או על ידי השארת פניה באתר.

שנה טובה וחג שמח,
ענת אומנסקי

 

ליצירת קשר השאירו לי פנייה: