הוצאה לאור ליתם - ספרי ילדים לפסח
עברית-Hebrew English 

ספרי ילדים לפסח


חג הפסח, חג החירות, חג האביב. כל השמות האלה לתקופה היפה הזו בשנה יכולים לעורר אצל ילדינו שאלות על המנהגים שלנו הן כעם והן במשפחה. זוהי תקופה שהשמש חוזרת אלינו, האביב מתחיל לפרוח. תקופה נפלאה לספר לילדינו סיפורים שונים החל מיציאת מצרים ועד לזכונות משפחתיים מהחג.

חג הפסח מלא בפעילות לילדים הכל משירים בגן ועד למופעי ענק וסרטים. אנחנו יכולים ללמד את ילדנו על מנהגי החג, משמעותו והדרכים השונות לחגוג אותו. דרך נפלאה ללמד את ילדנו על חג הפסח היא דרך ספרות ילדים. דרכם של הספרים הנה קסומה מפני שהיא מציגה את החג לעולמו של הילד ומעשירה את דמיונו. 

מי אני?

נעים להכיר אני ענת אומנסקי, ואני סופרת העוסקת בכתיבת ספרי ילדים. אני גם מנחה סדנאות כתיבה וכן הבעלים של ליתם הוצאה לאור.

כתיבת ספרי ילדים הנה האהבה של חיי, נכון להיום כתבתי למעלה מ-50 ספרי ילדים. למאמר זה צירפתי קטלוג בו תמצאו רשימת ספרי ילדים בנושא חג הפסח. את כל הספרים ניתן לרכוש באופן מקוון ובטוח.

את כל הספרים מוצעים בקטלוג ניתן לרכוש בגרסה מודפסת עם כריכה או כקובץ להדפסה או לקריאה בניידים.

בכל שאלה והתייעצות אשמח לסייע, וכן ניתן להשאיר לי פניה באתר ואשוב אליכם בהקדם.
 

קטלוג ספרים

 

סיפור מגילת אסתר

מחיר ספר בכריכה קשה:  
55.00 ש"ח

תקציר: סיפור מגילת אסתר לילדים, מלווה בשלל איורים מרתקים ומהנים.

למידע נוסף ולרכישת הספר
לחצו כאן 

כיצד ילדנו ילמדו על חג הפסח באמצעות ספרות?

חג הפסח הנו חג עם המון משמעות סיפורית. סיפור הגעת היהודים למצרים, יוסף וכותונת הפסים, חלמות פרעה, העבדות, ילדותו של משה בחצר הארמון ועד ליציאת מצרים ומעמד הר סיני. כל אלה הם סיפורים של גבורה, של התמודדות עם מצבים שוני. על-כן טבעי להביא לילדינו ספרים בנושא. אלה יפתחו עולם חדש בפני ילדינו, ילמדו אותם על חירות, על גבורה, על התמודדות. סקרנותם הטבעית של ילדנו תתעורר. הדמיון שלהם יעמיק ויחד המסורת החמה והמשפחתית של החד, ירצו לדעת יותר ולקרוא בעצמם.

חג ליצירה חדשה?

ספרי ילדים בנושא חגים בכלל וחג הפסח בפרט יכולים להוות מקור הנאה והשראה.

האם יש לכם סיפור מעניין בנוגע לחג הפסח? האם הייתם רוצים להמיר את הסיפור בדמיונכם לספר ילדים משלכם? סדנאות כתיבת ספרי ילדים בליתם יכולות להוות נקודת פתיחה בעבורך. בסדנאות נלמד כיצד לקחת את הסיפור שלנו, וליצור ממנו משהו חדש ואישי שהוא כולו אך ורק שלכם.

אשמח לענות על כל שאלה. ניתן לפנות אלי טלפונית או על ידי השארת פניה באתר.

שנה טובה וחג שמח,
ענת אומנסקי

 

ליצירת קשר השאירו לי פנייה: