הוצאה לאור ליתם - ספורי חיים, שורשים, תולדות יישובים, ספרי זיכרון
הוצאה לאור, סדנת כתיבה, סדנאות כתיבה, כתיבה יוצרת עברית-Hebrew English 


שתפו את האתר שלנו
FacebookTwitter

כאן תוכלו לראות איך נראים סיפורי החיים
וסיפורי המשפחות כשהם הופכים לספר.  
אם גם לכם יש  סיפור  צלצלו: 09-8989198 או צרו קשר 
 
 
"אמא שלנו חיה במפעל הפיס, כל יום היא זוכה! כל יום היא מודה לו מ"בוקר עד בוקר" על כך שהרגליים סוחבות, על הילדים הנפלאים, על הנכדים , הנינים על כל יום וכל שעה שעוברת. " הספר הוצא במהדורה משפחתית לכבוד יום הולדתה ה-80 של "סבתא ממס" וכהפתעה! 
"זכיתי" סיפורה  של פייגה-רחל שטקל, הלא היא סבתא ממס. נכתב במיוחד עבורה על ידי בנה, בנותיה ונכדיה. 


להצעת מחיר להפקת ספר חייגו 09-8989198 או צרו קשר

הרעיון להוציא לאור ספר שייאגד את כל המתכונים של סבתא נולד בקיץ 2004, עת סיים נכדה אהוד את שנת השירות וחיפש לעצמו תעסוקה עד למועד הגיוס.  אהוד גייס את עומרי למשימה וביחד ערכו את רשימת המתכונים וקבעו עם סבתא לוח זמנים מפורט לבישול ולצילום המאכלים השונים. בהתאם ללוח הזמנים, הם הגיעו לביתה של סבתא כשהם מצויידים במצלמה, עט ומחברת וביחד איתה הם בישלו, צילמו והעלו על הכתב את המתכונים השונים.  עם הבישולים הגיע גם התיאבון, המשפחה כולה החלה לגלות עניין ב"פרוייקט" ובני המשפחה ביקשו להרחיב, להוסיף ולשפר את התוצאה הסופית.  הנכדים כולם נרתמו לעבודה: עילי ועינב ריכזו את העבודה, תם הצטרף לאהוד ועומרי במלאכת הצילום והבישול וגל , ערן, נועה ויובי איתרו תמונות לעמודים המשפחתיים.  גם דורית, דני, רוני וחיה לא איכזבו 
והיו מעורבים בכתיבה, בהגהה, בעיוב ובהפקה.  והתוצר הסופי הוא ספר מדהים - ספר הבישול של סבתא שרה המתאר את סיפור חייה המרתק, שנות המלחמה הקשות, איך שרדה את השואה,   איך הכירה את אלק ונשאה לו וכמובן כל המתכונים המוכרים והאהובים.


להצעת מחיר להפקת ספר חייגו 09-8989198 או צרו קשר

 

 

 
 
ספר זה פותח צוהר אל עבר מורשת יהדות רומניה, ומשמר ניחוחות וטעמים של פעם בבחינת "דור מחדש ויוצר אינו זורק אל גל האשפה את ירושת הדורות"(ברל כצנלסון). זה לצד זה שזורים בו סיפורים מרתקים ומתכונים ערבים לחיך.  נעמי דרוקמן ילידת ארד שברומניה, נשואה לעימנואל, אם לארבעה ילדים וסבתא לארבעה נכדים.  אשת חינוך רבת פעלים בתחומי החינוך השונים.  מרצה ליהדות ועסקת בכתיבת תכנים בנושאי יהדות, ציונות ודמוקרטיה.  עסקה בחינוך לערכים והנחלתם לציבור המורים במסגרת עבודה במשרד החינוך ובמכללות השונות בעלת תואר דוקטור במדעי יהדות ומקרא.
 
רגעים של אושר - אלבום משפחתי.  שירים שאמא אביטל כתבה לילדיה במהלך השנים ואוסף תמונות אותו נתנה לילדיה שבגרו במתנה.  
ספר מתנה מדהים!

להצעת מחיר להפקת ספר חייגו 09-8989198 או צרו קשר 
סיפורו של יישוב: גן  חיים חוגג 70! לכבוד המאורע הופק ספר מרשים ובו תולדות היישוב מאז ועד היום.  הספר כולל תיעוד ההתיישבות, האנשים, 
והאירועים מאז עלייתו לקרקע.  מסמך היסטורי ואנושי מרגש.  סיפורים של אנשי היישוב.

להצעת מחיר להפקת ספר חייגו 09-8989198 או צרו קשר 
קובי, סיפורו של קובי ניר  ז"ל , החובש  הקרבי שקיבל צל"ש על הצלת הסמג"ד בהתקפת מחבלים על המוצב - ספר הנצחה 
"חולפים הימים כמו העננים, מתנפצים, כמו גלי הים. אל האור הטוב, אל החול החם. 

להצעת מחיר להפקת ספר חייגו 09-8989198 או צרו קשר